Biljartpoint

Informatie adreslijst

Bestuur BBCS
Voorzitter Dingeman van Beek  0113-552322 biade@zeelandnet.nl
Secretaris Bram Schuit 06-51365919 secretariaat@bbcs.nl
Penningmeester Cees Rijk 0113-312043 penningmeester@bbcs.nl
Competitieleider Jaap Schikker 0113-350692 jacos@zeelandnet.nl
Bestuurslid Jean van den Boom 0113-342717 jeanboom@zeelandnet.nl
Contactadressen / secretariaat van de verenigingen.
Borssele Jan Mosselman 06-27357869 janmosselm@zeelandnet.nl
Cleyenborch Hans de Rijcke 0113-695945 jjderijcke@hotmail.com
Senioren Biljart Sport Pub Piet Filius 0113-227910 phfilius@kpnmail.nl
De Ligthart Simon op 't Hof 06-30576521 ansida@zeelandnet.nl
Erasmus Joop van Ruler 0113-228032 rulergoes@zeelandnet.nl
Goese Polder Fred van Buuren 06-55888561 frekogoes123@hotmail.com
Gravenpolder Adrie Burgel 0113-316940 a.burgel@hetnet.nl
Hansweert John Jansen 0113-383070 jcjansen@zeelandnet.nl
Heinkenszand Jan Geluk 0113-561596 biljartsoos@gmail.com
Kapelle Jan Menheere 0113-341982 jcthmmenheere@gmail.com
Krabbendijke Anton Lagendijk 0113-501802 anla@zeelandnet.nl
Kwadendamme Nico Peeters 0113-649283 tapperij@zeelandnet.nl
Ovezande Jan Schreurs 0113-655623 jschreurs@zeelandnet.nl
s'Heerenhoek Jan Rentmeester 0113-350277 jerentmees@zeelandnet.nl
Rilland Kees van Geel 0113-551687 yellow1@live.be
T.O.G. Marius van Oeveren 0113-302011 hoevenh113@gmail.com
Waarde Louis Jacobusse 0113-501407 l.jacobusse@hotmail.com
Wilhelminahuis Peter Minderhoud 0113-216612 paminderho@zeelandnet.nl
Wemeldinge Co van Stel 0113-622033 jstelspon@zeelandnet.nl
Yerseke Rinus Kriekaard 06-22833360 rkriekaard@zeelandnet.nl
Lokaliteiten van de verenigingen.
Borssele "Vijverzicht", Plein 3, 4454 AS Borssele. 0113-352102
Cleyenborch "De Brug" Havelaarstr. 101/D Colijnsplaat. 0113-695586
Senioren Biljart Sport Pub "SportPub Goes", Rimmelandstraat 3-9, 4461 KZ Goes. 0113-211843
De Ligthart Wijkcentrum De Ligthart, Bergweg 12, 4461 NB Goes
Erasmus "Erasmusflat", Erasmusflat 011, 4463 SJ Goes. 0113-246410
Goese Polder "De Spinne", Joseph Lunslaan 7, 4463 CV Goes. 06-14059823
s-Gravenpolder Woonzorgcentrum"Vorsvliet", Magnoliastr.100, 4432 EK 0113-316940
Hansweert "Kaj Munck", Schoolstraat Hansweert. 0113-320370
Heinkenszand "Dijkstede", Kamilleplein 5, 4451 LA Heinkenszand. 0113-567539
Krabbendijke "De Meiboom", Kerkpolder 30, 4413 GB Krabbendijke. 0113-503050
Kwadendamme s Lands Welvaren, A. de Koningstr. 5, 4434 AG Kwadendamme 0113-649283
Ovezande "Trefpunt", Hoofdstr. 54, 4441 AE Ovezande. 0113-655157
Rilland "Luctor et Emergo", Hoofdweg 45, 4411 AP Rilland. 06-23209861
s-Heerenhoek "De Jeugdhoeve", Blikhoek 4,4453 BE 's-Heerenhoek. 0113-352777
T.O.G. De Stadsweide, Stadspolderlaan 1,4484 DG Kortgene 0113-302253
Waarde "Waarde", Mauritsstraat 4/6, 4414 AK Waarde. 0113-502753
Wilhelminahuis "Wilhelminahuis", Brugstr. 4, 4475 AP Wilhelminadorp.
Wemeldinge "De Wemel", Dorpsplein 1, 4424 AC Wemeldinge 0113-621217
Yerseke  Moerplein 2, 4401 HZ Yerseke. 06-22833360
Borssele Jan Mosselman 06-27357869 janmosselm@zeelandnet.nl
Cleyenborch Toon Klaassen 0113-600231 jjderijcke@hotmail.com
Hans de Rijcke 0113-695945 jjderijcke@hotmail.com
Senioren Biljart Sport Pub 1 Piet Filius 0113-227910 phfilius@kpnmail.nl
Senioren Biljart Sport Pub 2 Jean van den Boom 0113-342717 jeanboom@zeelandnet.nl
De Ligthart Simon op 't Hof 06-30576521 ansida@zeelandnet.nl
Piet Hillebrand 06-28340769 piet.hi@hotmail.com
Erasmus Joop van Ruler 0113-228032 rulergoes@zeelandnet.nl
Goese Polder 1 Bart Wissink 0113-383029/06-26961218 baja25@zeelandnet.nl
,, Henk Nelisse 06-40253505 hba@zeelandnet.nl
Goese Polder 2 Ko de Jonge 06-10370116 dejongeko@gmail.com
Hansweert Ferdinand Impens 06-53775060 nandus@zeelandnet.nl
s-Gravenpolder Cees Rijk 0113-312043 jansenrijk@zeelandnet.nl
Adri Burgel 0113-316940 a.burgel@hetnet.nl
s-Heerenhoek alle teams Jan Rentmeester 0113-350277 jerentmees@zeelandnet.nl
Wim Geijs 0113-351786 w.geys@hetnet.nl
Heinkenszand 1 Hans Daalman 06-55158613 hndaalman@kpnplanet.nl
Piet Mol 0113-563202 mol042@zeelandnet.nl
Heinkenszand 2 Rien Tolhoek 06-21956465 tolhoekvdl@zeelandnet.nl
Jan Traas 0113-622362 jancorrie@zeelandnet.nl
Heinkenszand 3 Piet de Smidt 0113-561736 pjdesmidt@zeelandnet.nl
Carla van Geldorp 0113-563466/06-20680820 vangeldorp@zeelandnet.nl
Krabbendijke Jan Blok 06-22220285 jabl17@zeelandnet.nl
Piet Bom 0113-502458/06-12074762 pietbom@zeelandnet.nl
Kwadendamme 1 Ineke Swinkels 0113-649283 tapperij@zeelandnet.nl
Nico Peeters 0113-649283 tapperij@zeelandnet.nl
Kwadendamme 2 André Goozen 06-22010884 agoozen@zeelandnet.nl
Nico Peeters 0113-649283 tapperij@zeelandnet.nl
Ovezande 1 Jan Schreurs 0113-655623 jschreurs@zeelandnet.nl
Ovezande 2 Adrie Vroonland 06-22603947 adrie48@zeelandnet.nl
Fred de Bilde 0113-655524 ankiefred@zeelandnet.nl
Rilland 1 Jan Nagelkerke 0113-552076 jjnagelk@zeelandnet.nl
Rilland 2 Adrie Lobbezoo 0113-551880 aclobbezoo@zeelandnet.nl
T.O.G. Ko van Strien 06-40804097 nelvanstrien@zeelandnet.nl
Theo de Looff 06-12642446 tondevos@tele2.nl
Waarde Hans Aantjes 06-40006381 hans.adrie@telfort.nl
Tona Verburg 0113-501271 tgverburg@zeelandnet.nl
Wilhelminahuis 1 Jan Versluijs 0113-581773 janversluys@hotmail.com
,, Jos van Oorschot 06-22553817 karremaar@hotmail.com
Wilhelminahuis 2 Rinus de Bruine 06-83987188 rdebruine@hetnet.nl
Bram Schuit 06-51365919 braswolp@zeelandnet.nl
Wemeldinge Ko van Stel 0113-622033 jstelspon@zeelandnet.nl
Johan Willemsen 0113-621570 jjwillemsen45@hotmail.com
Yerseke Rinus Kriekaard 06-22833360 rkriekaard@zeelandnet.nl
Kees de Blaey 06-11288335/0113-571530 cpdeblaey@zeelandnet.nl
Wedstrijdleiders PK verenigingen BBCS
Borssele Jan Mosselman 06-27357869 janmosselm@zeelandnet.nl
Sport Pub Piet Filius 0113-227910 phfilius@kpnmail.nl
Wemeldinge Jo Adriaanse 0113-621608 joadria@zeelandnet.nl
Goese Polder Johan de Punder 0113-216344 johanasta@zeelandnet.nl
Henk Nelisse 06-40352505 hba@zeelandnet.nl
Hansweert Ferdinand Impens 06-53775060 nandus@zeelandnet.nl
Heinkenszand Wim Voet 0113-592796 voko39@zeelandnet.nl
Krabbendijke Jan Blok 06-22220285 jabl17@zeelandnet.nl
Ovezande Jan Schreurs 0113-655623 jschreurs@zeelandnet.nl
Rilland Kees van Geel 0113-551687 yellow1@live.be
s-Heerenhoek Wim Geys 0113-351786 opeltje.10@hotmail.com
Wilhelminahuis Jaap Smit 0113-268927 jnsmit@kpnmail.nl
Yerseke Rinus Kriekaard 06-22833360 rkriekaard@zeelandnet.nl